Ofertă acceptată Cumpărare directă

masa servita-cina

Număr anunț
DA23191588
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
ZOLATTI TOUR SRL (CUI 35560418)
Cod CPV
55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,40 RON
Valoare atribuită
952,40 RON
Data publicării
31.05.2019 22:12
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,40 RON

din 952,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.