Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS BROTHER TN 1090 ORIGINAL
- Număr anunț
- DA23170948
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA SATU MARE (CUI 21300167)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.232,28 RON
- Valoare atribuită
- 3.232,28 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 09:46
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.232,28 RON
din 3.232,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro