Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPEEDEX PUTTYSPEEDEX PUTTY

Număr anunț
DA23183007
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,12 RON
Valoare atribuită
297,12 RON
Data publicării
31.05.2019 09:35
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,12 RON

din 297,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.