Ofertă acceptată Cumpărare directă

CN054AE/CN055AE/CN056AE-c (933XL) cartus cerneala compatibil HP pt Officejet 6100/6600/6700/7110

Număr anunț
DA22925681
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII PRISACANI (CUI 17150266)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201 RON
Valoare atribuită
201 RON
Data publicării
02.05.2019 10:27
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201 RON

din 201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.