Număr anunț
DA36422495
Autoritate contractantă
Comuna Cosna (CUI 15971184)
Furnizor / câștigător
LITTLE STAR SRL (CUI 18480017)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.451,28 RON
Data publicării
02.09.2024 14:32
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.451,28 RON