Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procurare si montare tuburi premo
- Număr anunț
- DA23189001
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciceu Mihaiesti (CUI 17581650)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.524 RON
- Valoare atribuită
- 7.524 RON
- Data publicării
- 31.05.2019 13:23
- Termen limită
- 05.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.524 RON
din 7.524 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro