Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piept pui dezosat Agricola/Transavia

Număr anunț
DA23177400
Autoritate contractantă
CRESA NR 39 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 31619555)
Furnizor / câștigător
MACRIGAV SRL (CUI RO15296380)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,80 RON
Valoare atribuită
716,80 RON
Data publicării
30.05.2019 13:47
Termen limită
07.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,80 RON

din 716,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.