Atribuită Cumpărare directă

SET PRODUSE MACHIAJ MALU WILZ vers. 10

Număr anunț
DA36422696
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
MALU WILZ BEAUTY RO SRL (CUI 15911662)
Cod CPV
33711200-9 · Produse de machiaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.024,79 RON
Data publicării
02.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024,79 RON