Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOALETARE POMI

Număr anunț
DA22701154
Autoritate contractantă
COMUNA PLATARESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3796900)
Furnizor / câștigător
CELTA ART SRL (CUI RO17771115)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.650 RON
Valoare atribuită
6.650 RON
Data publicării
28.03.2019 11:53
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.650 RON

din 6.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.