Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU DE FEZABILITATE ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
DA22689950
Autoritate contractantă
COMUNA CHIRNOGENI (CUI 6483311)
Furnizor / câștigător
AMIRAS GREEN PROIECT S.R.L. (CUI 40094551)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
27.03.2019 11:17
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.