Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBUNORM 200G/L SOL PERF X 100ML (ALBUMINA UMANA)

Număr anunț
DA22733615
Autoritate contractantă
Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33141540-7 · Albumina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.924,72 RON
Valoare atribuită
1.924,72 RON
Data publicării
02.04.2019 11:47
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.924,72 RON

din 1.924,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.