Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale electrice si de constructii

Număr anunț
DA22731526
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
Furnizor / câștigător
CHIRCIUC PREST SRL (CUI 15665932)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,90 RON
Valoare atribuită
756,90 RON
Data publicării
02.04.2019 10:23
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,90 RON

din 756,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.