Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo V330-15IKB, 15.6 FHD (1920x1080) Antiglare, TN, Intel Core i5-8250U (1.6GHz, up to 3.4

Număr anunț
DA23171138
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI RO1887661)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490 RON
Valoare atribuită
2.490 RON
Data publicării
30.05.2019 09:53
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490 RON

din 2.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.