Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament GPS pentru monitorizarea flotei auto

Număr anunț
DA23984489
Autoritate contractantă
Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI RO9922624)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI RO15105501)
Cod CPV
32531000-4 · Echipament de comunicatii prin satelit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.658,25 RON
Valoare atribuită
1.658,25 RON
Data publicării
30.09.2019 13:43
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.658,25 RON

din 1.658,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.