Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERSE

Număr anunț
DA23986680
Autoritate contractantă
R 14236177 Unitatea Militara 02132
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,73 RON
Valoare atribuită
432,73 RON
Data publicării
30.09.2019 15:09
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,73 RON

din 432,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.