Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camasi de noapte pentru pacienti
- Număr anunț
- DA23594676
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ALICE ROCH SRL (CUI 25333825)
- Cod CPV
- 39518000-6 · Lenjerie de spital (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.692,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.692,50 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 07:03
- Termen limită
- 05.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.692,50 RON
din 6.692,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro