Ofertă acceptată Cumpărare directă

IGEL MANZANA, , FRESH - DETERGENT UZ PROFESIONAL

Număr anunț
DA23757586
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG.JIU (CUI 4666258)
Furnizor / câștigător
VIDACO EURO 3 SRL (CUI RO21407440)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,80 RON
Valoare atribuită
163,80 RON
Data publicării
30.08.2019 13:25
Termen limită
04.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 06:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,80 RON

din 163,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.