Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA23743805
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr. 4 Sibiu (CUI 17713548)
Furnizor / câștigător
DIGITAL ARTS & SERVICES SRL (CUI 31941932)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.889 RON
Valoare atribuită
1.889 RON
Data publicării
28.08.2019 19:17
Termen limită
03.09.2019 17:00
Data finalizării
01.09.2019 19:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.889 RON

din 1.889 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.