Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzori de monitorizare a glicemiei,Cateter Quick-set 6mm, 60 cm,Rezervoare Minimed
- Număr anunț
- DA23599997
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.141 RON
- Valoare atribuită
- 4.141 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 13:21
- Termen limită
- 05.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.141 RON
din 4.141 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro