Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE/BIROTICA/ORNAMENTE CRACIUN

Număr anunț
DA24495917
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.083,17 RON
Valoare finală
3.083,17 RON
Data publicării
26.11.2019 13:24
Termen limită
01.12.2019 17:00
Data finalizării
01.12.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.