Ofertă refuzată Cumpărare directă

PAETARIE+BIROTICA

Număr anunț
DA24486886
Autoritate contractantă
Comuna Valea Viilor(Primaria) (CUI 4556212)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,48 RON
Valoare finală
668,48 RON
Data publicării
26.11.2019 08:58
Termen limită
01.12.2019 17:00
Data finalizării
01.12.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.