Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale nesesare pentru dotarea Salii Sporturilor din Zalau
- Număr anunț
- DA24495838
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI RO27829800)
- Cod CPV
- 37452920-6 · Stocare de mingi sau fileuri de volei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.064,69 RON
- Valoare finală
- 3.064,69 RON
- Data publicării
- 26.11.2019 13:21
- Termen limită
- 01.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.12.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.