Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta Samsung Galaxy Tab S5e T725 (2019), Procesor Octa Core 2.0GHz, Ecran Super AMOLED Capacitive

Număr anunț
DA24257456
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.855,46 RON
Valoare atribuită
1.855,46 RON
Data publicării
31.10.2019 12:58
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.855,46 RON

din 1.855,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.