Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de proiectare tehnica pt reabilitare infrastructura de interes local
- Număr anunț
- DA23396366
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- SS CONSTRUCT PROIECT SRL (CUI RO24190360)
- Cod CPV
- 71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.500 RON
- Valoare atribuită
- 129.500 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 12:11
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 07:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129.500 RON
din 129.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro