Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii informatice OSCAR
- Număr anunț
- DA23601002
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- INFORMATICA FEROVIARA SA (CUI RO14966210)
- Cod CPV
- 72211000-7 · Servicii de programare de sisteme informatice si software utilitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.586 RON
- Valoare atribuită
- 56.586 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 14:25
- Termen limită
- 05.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.586 RON
din 56.586 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro