Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Produse din carne

Număr anunț
DA23977653
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 246 (CUI 8808649)
Furnizor / câștigător
HOLDA COM SRL (CUI 4417745)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,69 RON
Valoare atribuită
408,69 RON
Data publicării
30.09.2019 09:35
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,69 RON

din 408,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.