Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Kyocera Ecosys M2540DN

Număr anunț
DA24230448
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460 RON
Valoare atribuită
1.460 RON
Data publicării
29.10.2019 11:13
Termen limită
03.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460 RON

din 1.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.