Atribuită Cumpărare directă

Cocarda personalizata si trofee - Festival Coboratul oilor de la munte- editia XXXII - 2024

Număr anunț
DA36423124
Autoritate contractantă
COMUNA BAIA DE FIER (CUI 4718896)
Furnizor / câștigător
DIF STYLE LASER CUT S.R.L. (CUI 46298232)
Cod CPV
39561133-3 · Insigne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.825 RON
Data publicării
02.09.2024 14:32
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.825 RON