Ofertă acceptată
Cumpărare directă
30232110-8 Imprimante laser (Rev.2);30232110-8 Imprimante laser (Rev.2); 30237460-1 Tastaturi pentru
- Număr anunț
- DA23395576
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24707395)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.857,14 RON
- Valoare atribuită
- 2.857,14 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 11:40
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.857,14 RON
din 2.857,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro