Ofertă acceptată Cumpărare directă

lemn foc tei

Număr anunț
DA23724150
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASE I -VIII FRECATEI (CUI 28643510)
Furnizor / câștigător
LUCFLOR SRL (CUI RO15333186)
Cod CPV
03415000-2 · Lemn de esenta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
26.08.2019 14:48
Termen limită
03.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.