Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet teava Cao

Număr anunț
DA23972363
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
Furnizor / câștigător
GROS METAL SRL (CUI 6455281)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.464 RON
Valoare atribuită
1.464 RON
Data publicării
27.09.2019 13:07
Termen limită
02.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.464 RON

din 1.464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.