Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE EKG PHILIPS / AGILENT PAGE WRITER TRIM 3/ M2483A
- Număr anunț
- DA23955074
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 26.09.2019 09:46
- Termen limită
- 01.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro