Ofertă refuzată
Cumpărare directă
reparatii curente ambulanta Gherla
- Număr anunț
- DA24116212
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- TERNINA IMPEX SRL (CUI RO3479537)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.392,52 RON
- Valoare finală
- 129.392,52 RON
- Data publicării
- 15.10.2019 13:53
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.