Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxacilina 1000mg pulb.sol.inj/perf*100fl ANT (OXACILLINUM) _184632944_RX
- Număr anunț
- DA24251196
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.040 RON
- Valoare atribuită
- 4.226,30 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 08:36
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.226,30 RON
din 4.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro