Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baliza cu lampa LED, cu fata dubla, folie reflectorizanta, suport antirasturnare + acumulatori rez

Număr anunț
DA23384070
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
ANDUNA SERVIMOB SRL (CUI RO9666682)
Cod CPV
34928410-5 · Balize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare atribuită
7.920 RON
Data publicării
27.06.2019 11:10
Termen limită
03.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.920 RON

din 7.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.