Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa electrica pentru apa TC40/10 monofazica cu plutitor

Număr anunț
DA23601235
Autoritate contractantă
ORASUL HATEG (CUI 5453878)
Furnizor / câștigător
HIDROPUMP SRL (CUI RO13250777)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.357,98 RON
Valoare atribuită
1.357,98 RON
Data publicării
31.07.2019 14:39
Termen limită
05.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.357,98 RON

din 1.357,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.