Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat

Teste determinare PT/ INR si Cuveta testare aPTT

Număr anunț
DA23987023
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
33141530-4 · Coagulanti sanguini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.307,20 RON
Valoare atribuită
7.900 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
30.09.2019 15:27
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.900 RON

din 8.307,20 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 407,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.