Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET SARE

Număr anunț
DA24260963
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.547,11 RON
Valoare finală
5.547,11 RON
Data publicării
31.10.2019 15:21
Data finalizării
01.11.2019 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.