Atribuită Cumpărare directă

PAPUCI UNICA FOLOSINTA FROTIR - CALITATE PREMIUM

Număr anunț
DA36423500
Autoritate contractantă
Spitalul de Oncologie Monza (CUI 39932735)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.240 RON
Data publicării
02.09.2024 14:32
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.240 RON