Atribuită Cumpărare directă

β-Cyclodextrin, 98% Producator Acros Organics

Număr anunț
DA36423516
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
496,96 RON
Data publicării
02.09.2024 14:32
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,96 RON