Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Antiseptic tegumentar pe baza de povidona iodata 10% - IODINE "T" - AVIZAT Nr. 2196BIO/01/08.18
- Număr anunț
- DA24532534
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- G & M 2000 SRL (CUI RO4057646)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 07:40
- Termen limită
- 04.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 07:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro