Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALAM VICTORIA MEDA

Număr anunț
DA24532655
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR 30 PLOIESTI (CUI 29191936)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15131120-2 · Salamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,92 RON
Valoare atribuită
111,92 RON
Data publicării
29.11.2019 08:03
Termen limită
05.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 07:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,92 RON

din 111,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.