Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conexiune internet Digi Wifi Comuna Leresti, judetul Arges

Număr anunț
DA23987123
Autoritate contractantă
COMUNA LERESTI (PRIMARIA COMUNEI LERESTI) (CUI 4318423)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.827,88 RON
Valoare atribuită
12.827,88 RON
Data publicării
30.09.2019 15:32
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.827,88 RON

din 12.827,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.