Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,3% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica aferente proiectului „Modernizarea reţelei stradale şi a drumurilor de interes local, sat Jijila, comuna Jijila, judeţul Tulcea şi Modernizarea reţelei stradale şi a drumurilor de interes local, sat Garvăn, comuna Jijila, judeţul Tulcea”
- Număr anunț
- SCN1013638
- Autoritate contractantă
- COMUNA JIJILA (CUI 4508690)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.813,44 RON
- Valoare atribuită
- 42.696,32 RON 76,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2018 11:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1014749
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020557
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caiet de sarcini PT Jijila strazi rev 05_2018.pdf.p7m
- 5.Formulare PT JIJILA_rev 05_2018.docx.p7m
- 6.Model contract PT JIJILA rev.05.doc.p7m
- Avize, acorduri, certificat urbanism.rar.p7m
- FisaDate_DF1020557.pdf
- SF cu studii part 1.pdf.p7m
- SF cu studii part 2.pdf.p7m
- SF cu studii part 3.pdf.p7m
- SF cu studii part 4.pdf.p7m
- SF cu studii part 5.pdf.p7m
- SF cu studii part 6.pdf.p7m
- SF cu studii part 7.pdf.p7m
- SF cu studii part 8.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Subcontractanți 1
PROVECO SRL CUI RO 14508948
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Oferta 3
Individuala
Ofertant
S ENGINEERING DESIGN S.R.L. CUI RO 17724008
Subcontractanți 1
VIAPONTE ROM SRL CUI RO16310237
Valoare atribuită
42.696,32 RON
din 179.813,44 RON estimat
76,3%
Adjudecat la 23,7% din estimat · economie 137.117,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.