Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOBILIER GRADINITA

Număr anunț
DA24511075
Autoritate contractantă
SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.366 RON
Valoare atribuită
2.366 RON
Data publicării
27.11.2019 13:05
Termen limită
04.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.366 RON

din 2.366 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.