Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de executie instalatie electrica Capela Talpos

Număr anunț
DA23389553
Autoritate contractantă
COMUNA BATAR (CUI 4738419)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI RO16376681)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.450 RON
Valoare atribuită
13.450 RON
Data publicării
27.06.2019 15:11
Termen limită
02.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.450 RON

din 13.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.