Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru modificarea doc. tehn. Reabilitare,Mansardare,reparatii Camin VII
- Număr anunț
- DA23397712
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- CODPROIECT SRL (CUI 15344320)
- Cod CPV
- 71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 13:09
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro