Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE - CF. 10409090

Număr anunț
DA23988550
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA POIANA STAMPEI (CUI 14190622)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.085,69 RON
Valoare atribuită
3.085,69 RON
Data publicării
01.10.2019 09:48
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.085,69 RON

din 3.085,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.