Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Huse protectie
- Număr anunț
- DA23393492
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- AL-MIS SRL (CUI RO159783)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,79 RON
- Valoare atribuită
- 379,79 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 10:14
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,79 RON
din 379,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro