Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate de aer conditionat

Număr anunț
DA23393170
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
DISCLIMA S.R.L. (CUI 25738373)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.110 RON
Valoare atribuită
3.110 RON
Data publicării
28.06.2019 10:00
Termen limită
06.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.110 RON

din 3.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.